Pazaryeri Yazılımı

E-Ticaret

Pazaryeri Yazılımı


Kampanyalardan yararlanabilmek ve diğer Hiosis Software ürünleri ile ilgili detay,kullanım koşulları ve fiyatlandırmaları görebilmek için lütfen HioStore'yi ziyaret ediniz.


HioStore

  Günümüzde internet kullanıcılarının sayısının son derece yoğun bir şekilde artış göstermesi internetten gerçekleştirilen alışverişlerinde artmasına neden olmaktadır. Bu noktada pek çok insan ihtiyaçlarını karşılayabilmek için internet alışverişlerini tercih etmektedir. İşte tam da bu noktada pazaryeri yönetimi ve online pazaryerleri akla gelmektedir. Hepsiburada, Trendyol gibi birbirinden farklı ve önemli avantajlara sahip olan pazaryerlerinin yönetiminin gerçekleştirilmesi için profesyonel bir destek almak gerekebilir. Firmanız web sitenizin dışında pazaryerlerinde de satış yapmak isteyebilir. Bu noktada profesyonel pazaryeri yönetimi desteği almanız gerekmektedir.

  Hem yurtiçi hem yurtdışı temelli tüm pazar yerlerinde ürün listeleme, kategori içerikleri ve pazarlar arası iletişim alanında bizden destek alabilirsiniz. Ürünlerinizi ve pazarlama stratejinizi her pazar yerinin kendi özgün yapısına göre nasıl şekillendirmeniz gerektiğini birlikte saptayabiliriz.

  JivoChat
  NetGSM
  PayTR
  İyzico
  Amazon Web Services Partner
  Facebook Marketing Partner
  Google Partner
  Microsoft Partner

  İŞ ORTAKLARIMIZ

  Mağazalar

  Hiosis'in ürettiği oyun ve uygulamaları daha yakından takip edebilmek için uygulama mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.